Μέσο Θέρμανσης

Όμορφο, φωτεινό διαμέρισμα στο κέντρο Λουτρακίου – ιδανικό για άνετη διαμονή Στην καρδιά του Λουτρακίου, διατίθεται ένα προσεγμένο και πλήρως ανακαιν.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι

€ 70.000

CL Real Estate

Όμορφο, φωτεινό διαμέρισμα στο κέντρο Λουτρακίου – ιδανικό για άνετη διαμονή
Στην καρδιά του Λουτρακίου, διατίθεται ένα προσεγμένο και πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 32 τ.μ., στον 3ο όροφο, που συνδυάζει λειτουργικότητα και ζεστή αισθητική.
Το ακίνητο ανακαινίστηκε το 2023 και βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση, με φωτεινούς χώρους, δάπεδο από μάρμαρο και προσεγμένες λεπτομέρειες που το καθιστούν ιδιαίτερα ευχάριστο για διαμονή.
Διαθέτει άνετο χώρο κουζίνας με πάγκο, ψυγειοκατάψυξη και πρακτικό πατάρι για επιπλέον αποθήκευση, καλύπτοντας πλήρως τις καθημερινές ανάγκες. Η φωτεινότητά του και η κεντρική του τοποθεσία το κάνουν ιδανική επιλογή τόσο για μόνιμη κατοικία όσο και για τουριστική εκμετάλλευση.
Βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο, κοντά σε αγορά, καφέ, θάλασσα και συγκοινωνίες, προσφέροντας άμεση πρόσβαση σε όλα όσα χρειάζεται κανείς για άνετη και ευχάριστη διαμονή.

ID
0177
Εμβαδόν
32 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 2.188
Περιοχή
Λουτράκι (Λουτράκι-Περαχώρα)
Ζώνη
Οικιστική ζώνη
Όροφος
3ος
Έτος κατασκευής
1982
Έτος Ανακαίνισης
2023
Σύστημα Θέρμανσης
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση
Δ
Επίπεδα
1
Κουζίνες
1
Σαλόνια
1
Μπάνια
1
Κατάσταση
Ανακαινισμένο, Βαμμένο
Χρήση
Εξοχικό, Επενδυτικό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Φοιτητικό, Tουριστική ενοικίαση
Επιπλέον
Πολυτελές

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο τη θάλασσα (μ.): 350