+306945361220 clrealproperty@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 136
αγγελίες: 136
€ 250.000

Πολυτελές Διαμέρισμα 120 τ.μ. με Θέα Θάλασσα – 4 Υπνοδωμάτια, 2 Μπάνια

Κόρινθος, Κεχριές
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Διαμέρισμα με Απεριόριστη Πανοραμική Θέα Θάλασσα στο Λουτράκι

Λουτράκι-Περαχώρα, Πευκάκια - Νεράιδα
Εμβαδόν
47 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 280.000

Μοναδική Παραθαλάσσια Μονοκατοικία Πάνω στο Κύμα με Απεριόριστη Θέα Θάλασσα

Λουτράκι-Περαχώρα, Άγιος Χαράλαμπος
Εμβαδόν
150 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Ρετιρέ 90 τ.μ. στο κέντρο της Κόρινθος, σε εξαιρετικό σημείο δίπλα σε όλες τις ανέσεις, αγορά, καφέ και υπηρεσίες.

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 165.000

Σύγχρονη Κατοικία Υψηλών Προδιαγραφών

Λουτράκι-Περαχώρα, Περαχώρα
Εμβαδόν
77 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 240.000

Μοναδική Κατοικία 200μ. από τη Θάλασσα στη Λίμνη Βουλιαγμένης

Λουτράκι-Περαχώρα, Σκάλωμα - Μακρυγόας
Εμβαδόν
203 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 27.000

Πωλείται έτοιμη, λειτουργική επιχείρηση ένδυσης στο κέντρο του Λουτρακίου, σε εξαιρετικά προνομιακή τοποθεσία

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
270 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Νεόδμητο Διαμερισμα 2ουΟρόφου – 73 τ.μ. | Παρκινγκ | Αποθήκη | Αυτόνομη Θέρμανση (Αντλία & Fan Coil) Προς πώληση νεόδμητο διαμέρισμα 73 τ.μ., στον 2

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 380.000

Πωλείται Μεζονέτα 250 τ.μ. με Κήπο 200 τ.μ. – Δίπλα στη Θάλασσα, Λουτράκι

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
250 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 711 τ.μ., σε παραλιακή περιοχή, μόλις 250 μέτρα από τη θάλασσα.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
711 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
352 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.300.000

Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 2.000 τ.μ., σε παραλιακή περιοχή, μόλις 250 μέτρα από τη θάλασσα.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
2.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
650 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 205.000

Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 586 τ.μ., σε παραλιακή περιοχή, μόλις 1.000 μέτρα από τη θάλασσα, με δικό του πηγάδι.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
586 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
350 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Πωλείται Οικόπεδο 5.156 τ.μ. – Παραθαλάσσια/Εκτός Σχεδίου – 1.000 μ. από το Κέντρο Λουτρακίου

Λουτράκι-Περαχώρα, Άσπρα Χώματα
Εμβαδόν
5.156 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
35 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 210.000

Πωλείται οικόπεδο εντός σχεδίου πόλεως, επιφάνειας 221 τ.μ., στο Λουτράκι, σε πολύ προνομιακό σημείο κοντά στους καταρράκτες και μόλις λίγα λεπτά από

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
221 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
950 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Μονοκατοικία 85 τ.μ. – Ανακαινισμένη & Επιπλωμένη

Λουτράκι-Περαχώρα, Ειρήνη
Εμβαδόν
85 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Ισόγειο Διαμέρισμα 52 τ.μ. – Ανακαινισμένο & Επιπλωμένο, 100μ από τη Θάλασσα Ανακαινισμένο και πλήρως επιπλωμένο

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Διαμέρισμα 40 τ.μ. – Νέο Project στην Αλμυρή, Δίπλα στην Κόρινθο & το Λουτράκι

Σαρωνικός, Κάτω Αλμυρή
Εμβαδόν
40 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 700 /μήνα

Διαμέρισμα δύο επιπέδων με μαγευτική θέα στο απέραντο γαλάζιο

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
55 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 285.000

Πολυτελές Διαμέρισμα 83 τ.μ. – 1Δωμάτιο,1 Μπάνιο, 1 Θέση Parking 25τμ & 1 Αποθήκη 7,40 τμ

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
83 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 7.000

Ήρεμο Αγροτεμάχιο με Προνομιακή Τοποθεσία – Μόλις 10’ από το Κέντρο

Λουτράκι-Περαχώρα, Πούσι Μεϊντάνι
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
23 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 450 /μήνα

Ισόγειο Διαμέρισμα 52 τ.μ. – Ανακαινισμένο & Επιπλωμένο, 100μ από τη Θάλασσα Ανακαινισμένο και πλήρως επιπλωμένο ισόγειο διαμέρισμα συνολικής επιφάνει

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|

 

Καλωσορίσατε στην CL Real Estate

Η CL Real Estate στο Λουτράκι προσφέρει αξιόπιστες υπηρεσίες μεσιτείας με επαγγελματισμό και προσωπική φροντίδα.
Σας καθοδηγούμε σε κάθε στάδιο, είτε αναζητάτε το ιδανικό σας σπίτι είτε επιθυμείτε να αξιοποιήσετε επενδυτικά την περιουσία σας.