+306945361220 clrealproperty@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 136
αγγελίες: 136
€ 100.000

Αρχοντική μονοκατοικία στο κέντρο του χωριού, σε ξεχωριστή και προνομιακή τοποθεσία

Λουτράκι-Περαχώρα, Πίσια
Εμβαδόν
94 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 400.000

Μεζονέτα 5ου+6ου ορόφου με θέα Ακρόπολη στον Κολωνό – 102 τ.μ.

Κολωνός - Κολοκυνθούς, Ακαδημία Πλάτωνος
Εμβαδόν
102 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Οικόπεδο οικοδομήσιμο, 600 τ.μ., με δυνατότητα ανέγερσης έως 250 τ.μ.

Σαρωνικός, Κάτω Αλμυρή
Εμβαδόν
600 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
250 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 265.000

Πωλείται πολυτελώς ανακαινισμένο διαμέρισμα 100 τ.μ., σε άριστη κατάσταση, στο κέντρο της Κορίνθου,10 μέτρα από την παραλία, στην καρδιά της πόλης

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Πολυτελής μεζονέτα 154 τ.μ. με απαράμιλλη, ανεμπόδιστη θέα στη θάλασσα, σε ήσυχη τοποθεσία στον Πλάτανο Ακράτας.

Ακράτα, Πλάτανος
Εμβαδόν
154 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 160.000

Μεζονέτα προς Πώληση – Πλάτανος Ακράτας (142 τ.μ.) με Πανοραμική Θέα στη Θάλασσα Άνετη μεζονέτα 142 τ.μ. με απαράμιλλη, ανεμπόδιστη θέα στη θάλασσα,

Ακράτα, Πλάτανος
Εμβαδόν
142 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 190.000

Μεζονέτα προς Πώληση – Πλάτανος Ακράτας (200 τ.μ.) με Πανοραμική Θέα στη Θάλασσα Άνετη και πολυτελής μεζονέτα 200 τ.μ. με απαράμιλλη, ανεμπόδιστη θέα

Ακράτα, Πλάτανος
Εμβαδόν
200 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 280.000

Πωλείται φωτεινό και άνετο διαμέρισμα 65 τ.μ., 3ου ορόφου, σε πολύ καλή και προσεγμένη πολυκατοικία με ασανσέρ.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Ημιτελές διαμέρισμα 98 τ.μ. με μεγάλη βεράντα και χωρο στάθμευσης.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
98 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 78.000

Πωλείται ημιυπόγειο διαμέρισμα 97 τ.μ. με οικόπεδο 600τμ με 25 ρίζες ελιες στο Λουτράκι – Άσπρα Χώματα

Λουτράκι-Περαχώρα, Άσπρα Χώματα
Εμβαδόν
97 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Πωλείται οροφοδιαμέρισμα 108 τ.μ., πλήρως και ολικά ανακαινισμένο, ιδιαίτερα πολυτελές και φωτεινό.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
108 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Κατάστημα δύο επιπέδων σε εξαιρετική τοποθεσία Διατίθεται κατάστημα δύο επιπέδων, συνολικής επιφάνειας περίπου 138 τ.μ.,

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
138 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.812 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 35.000

Διατίθεται προς πώληση αγροτεμάχιο συνολικού εμβαδού 550 τ.μ. στην περιοχή του Ασπροπύργου, σε σημείο με έντονη βιομηχανική δραστηριότητα.

Ασπρόπυργος, Βιομηχανική Περιοχή - Διυλιστήρια
Εμβαδόν
550 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
64 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 210.000

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα 1ου ορόφου στην Καλλιθέα Αττικής, με παράδοση εντός του 2027.

Καλλιθέα, Χρυσάκη
Εμβαδόν
54 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 270.000

Καλλιθέα, Χρυσάκη
Εμβαδόν
70 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 295.000

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα 3ου ορόφου στην Καλλιθέα Αττικής, με παράδοση εντός του 2027.

Καλλιθέα, Χρυσάκη
Εμβαδόν
70 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 355.000

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα 5ου ορόφου στην Καλλιθέα Αττικής, με παράδοση εντός του 2027.

Καλλιθέα, Χρυσάκη
Εμβαδόν
71 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 220.000

Ανακαινισμένο πολυτελές ρετιρέ διαμέρισμα 5ου ορόφου, ουδέποτε κατοικημένο

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Οικόπεδο στο Αμμώνι Κορινθίας, άρτιο και οικοδομήσιμο, 1.000 τ.μ. Δυνατότητα δόμησης 400 τ.μ.

Σολύγεια, Πευκάλι
Εμβαδόν
1.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
120 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 240.000

Διαμέρισμα 2ου ορόφου στην Καλλιθέα, σε πάρα πολύ καλή τοποθεσία

Καλλιθέα, Τζιτζιφιές
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Κατάστημα συνολικής επιφάνειας 100,25 τ.μ. σε εξαιρετικά προνομιακή και προβεβλημένη τοποθεσία στο κέντρο στο Μοναστηράκι διπλα

Κέντρο, Πλατεία Καρύτση
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
2.500 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|

 

Καλωσορίσατε στην CL Real Estate

Η CL Real Estate στο Λουτράκι προσφέρει αξιόπιστες υπηρεσίες μεσιτείας με επαγγελματισμό και προσωπική φροντίδα.
Σας καθοδηγούμε σε κάθε στάδιο, είτε αναζητάτε το ιδανικό σας σπίτι είτε επιθυμείτε να αξιοποιήσετε επενδυτικά την περιουσία σας.
Με συνέπεια και εμπειρία, είμαστε δίπλα σας για να ανακαλύψουμε μαζί τις καλύτερες ευκαιρίες στην αγορά ακινήτων.

 

At CL Real Estate, we are here to help you find the property that truly matches your needs and dreams.

• Επικοινωνία

    • +306945361220

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 13:30
      Τρίτη 09:00 - 13:30 , 18:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 13:30
      Πέμπτη 09:00 - 13:30 , 18:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 13:30
      Σάββατο 09:00 - 13:30
      Κυριακή Κλειστό
    • +306947701078
    • Παναγιάς Γιάτρισσας, 8, Λουτράκι-Περαχώρα Ελλάδα, 20300, Λουτράκι-Περαχώρα (Κορινθία)
    • clrealproperty@gmail.com
    (C) 2026 CL Real Estate - Powered by spitogatos.gr