+306945361220 clrealproperty@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 136
αγγελίες: 136
€ 30.000

Πωλείται αγροτεμάχιο εμβαδού 921,17 τ.μ. στην περιοχή «Φλαμπούρο», της Δημοτικής Ενότητας Λουτρακίου – Αγίων Θεοδώρων, Νομού Κορινθίας.

Λουτράκι-Περαχώρα, Φλάμπουρο
Εμβαδόν
921 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
33 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 138.000

Πωλείται ανακαινισμένο διαμέρισμα 1ου ορόφου στο κέντρο 50 τμ με 2 υπνοδωματια

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
50 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 350 /μήνα

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 79 τ.μ., δύο υπνοδωματίων, κατασκευής 2002, σε άριστη κατάσταση.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
79 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Φωτεινό & Πλήρως Ανακαινισμένο Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων προς Πώληση – Λουτράκι, 54 τ.μ.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
54 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 450 /μήνα

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 100 τ.μ. στην Περαχώρα, 1ου ορόφου (οροφοδιαμέρισμα), σε άψογη κατάσταση.

Λουτράκι-Περαχώρα, Περαχώρα
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 280.000

Πολυτελές Διαμέρισμα 98 τ.μ. με Θέα – 4ος Όροφος με αποθηκη και παρκινγκ.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
98 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 310.000

Επενδυτική Ευκαιρία – Φωτεινό Διαμερισμα 142 τ.μ. στο Λουτράκι

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
142 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 130.000

Πωλείται Διαμέρισμα 55 τ.μ. στο Λουτράκι – Κοντά στο Κέντρο & τη Θάλασσα

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
55 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 300 /μήνα

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου στο Λουτράκι – Κέντρο Πόλης (Μακροχρόνια Μίσθωση)

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
30 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Πωλείται διαμέρισμα 37 τ.μ. ανακαινισμενο στον 1ο όροφο 4 οροφης πολυκατοικίας με ασανσέρ στο Λουτράκι.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
37 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 20.000

Πωλείται αγροτεμάχιο 679 τ.μ. με πανοραμική θέα θάλασσα, στην περιοχή Λιβαδάκι – Σχολή Μηχανικού, στο Λουτράκι.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
679 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
29 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα, 3ου ορόφου, επί της οδού Ελευθερίου Βενιζέλου στο Λουτράκι, μόλις 30 μέτρα από τη θάλασσα.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
28 τ.μ.
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Επαγγελματικός χωρος, ημιυπόγειο αλλά φωτεινό, συνολικού εμβαδού 185 τ.μ., στην περιοχή της Καλλιθέας, σε πάρα πολύ καλή τοποθεσία

Καλλιθέα, Κέντρο
Εμβαδόν
185 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
973 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο 350 τ.μ. με συντελεστή δόμησης 0,6 και θέα θάλασσα, στο Πανόραμα Βούλας.

Βούλα, Δικηγορικά
Εμβαδόν
350 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.571 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 215.000

Λίμνη Βουλιαγμένης

Λουτράκι-Περαχώρα, Σκάλωμα - Μακρυγόας
Εμβαδόν
4.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
54 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Πωλείται μοναδικό οικόπεδο 10.000 τ.μ. στην Περαχώρα, σε προνομιακή τοποθεσία πάνω σε λόφο.

Λουτράκι-Περαχώρα, Περαχώρα
Εμβαδόν
10.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
10 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 840.000

Πολυτελής Κτίριο 350 τ.μ. στο Λουτράκι | Θέα Θάλασσα | Golden Visa | 840.000€

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
350 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 65.000

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΜΟΛΙΣ 150μ. ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ! 🔥

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
27 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
2.407 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 92.000

🌊 ΦΩΤΕΙΝΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 150μ. ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ! 🌊

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
42 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 150.000

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ Λουτράκι – ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ! 🌊 Πωλείται έτοιμο εστιατόριο, μόλις 20 μέτρα από την παραλία, σε σημείο με συνεχή ροή.

Λουτράκι-Περαχώρα, Λουτράκι
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.500 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 320.000

Πωλείται εντυπωσιακή μεζονέτα 3 επιπέδων στον Κουβαρά Αττικής 165 τμ.

Κουβαράς, Κέντρο
Εμβαδόν
165 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • ›|

 

Καλωσορίσατε στην CL Real Estate

Η CL Real Estate στο Λουτράκι προσφέρει αξιόπιστες υπηρεσίες μεσιτείας με επαγγελματισμό και προσωπική φροντίδα.
Σας καθοδηγούμε σε κάθε στάδιο, είτε αναζητάτε το ιδανικό σας σπίτι είτε επιθυμείτε να αξιοποιήσετε επενδυτικά την περιουσία σας.
Με συνέπεια και εμπειρία, είμαστε δίπλα σας για να ανακαλύψουμε μαζί τις καλύτερες ευκαιρίες στην αγορά ακινήτων.

 

At CL Real Estate, we are here to help you find the property that truly matches your needs and dreams.

• Επικοινωνία

    • +306945361220

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 13:30
      Τρίτη 09:00 - 13:30 , 18:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 13:30
      Πέμπτη 09:00 - 13:30 , 18:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 13:30
      Σάββατο 09:00 - 13:30
      Κυριακή Κλειστό
    • +306947701078
    • Παναγιάς Γιάτρισσας, 8, Λουτράκι-Περαχώρα Ελλάδα, 20300, Λουτράκι-Περαχώρα (Κορινθία)
    • clrealproperty@gmail.com
    (C) 2026 CL Real Estate - Powered by spitogatos.gr