Μέσο Θέρμανσης

Μοναδική Κατοικία 200μ. από τη Θάλασσα στη Λίμνη Βουλιαγμένης

Λουτράκι-Περαχώρα, Σκάλωμα - Μακρυγόας

€ 240.000

CL Real Estate

Στη μαγευτική περιοχή της Λίμνης Βουλιαγμένης Λουτρακίου, διατίθεται προς πώληση μοναδική μονοκατοικία πάνω σε λόφο, με απεριόριστη πανοραμική θέα στον Κορινθιακό κόλπο και τη Λίμνη Βουλιαγμένης.

Η κατοικία έχει συνολική επιφάνεια 203 τ.μ. και βρίσκεται σε οικόπεδο 660 τ.μ., με όμορφα διαμορφωμένο κήπο, BBQ, ελαιόδεντρα και απόλυτη ιδιωτικότητα.

Το ακίνητο αναπτύσσεται σε 3 ανεξάρτητα επίπεδα, γεγονός που το καθιστά ιδανικό για μεγάλη οικογένεια, εξοχική κατοικία, φιλοξενία επισκεπτών ή επενδυτική εκμετάλλευση μέσω Airbnb και καλοκαιρινών ενοικιάσεων.

Διαρρύθμιση Ακινήτου:
Ισόγειο
Άνετο καθιστικό
Ξεχωριστή κουζίνα
2 ευρύχωρα υπνοδωμάτια
1 μπάνιο
1ος Όροφος
Φωτεινό σαλόνι με τζάκι
1 υπνοδωμάτιο
Κουζίνα
Μπάνιο
Μεγάλο γωνιακό μπαλκόνι με εκπληκτική θέα
2ος Όροφος
Ενιαία κουζίνα με καθιστικό
1 υπνοδωμάτιο
Μπάνιο
Μπαλκόνι με πανοραμική θέα
Εξωτερικοί Χώροι:
Ανεξάρτητος ξενώνας για επισκέπτες
Χώρος BBQ
11 ρίζες ελιές
Λουλούδια και όμορφος διαμορφωμένος κήπος
Πλήρως περιφραγμένο ακίνητο
Εξαιρετική Τοποθεσία:
Μόλις 200 μέτρα από τη λίμνη και τη θάλασσα
Ήσυχη υπερυψωμένη τοποθεσία με μοναδικό φυσικό περιβάλλον
Ιδανικό για χαλάρωση, μόνιμη κατοικία ή τουριστική επένδυση

Ένα σπάνιο ακίνητο που συνδυάζει μοναδική θέα, ηρεμία, ιδιωτικότητα και μεγάλες επενδυτικές δυνατότητες σε μία από τις ομορφότερες περιοχές του Λουτρακίου.

ID
0187
Εμβαδόν
203 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 1.182
Περιοχή
Σκάλωμα - Μακρυγόας (Λουτράκι-Περαχώρα)
Δωμάτια
4
Θέση Στάθμευσης
Ναι
Έτος κατασκευής
1985
Σύστημα Θέρμανσης
Ατομική Θέρμανση
Ενεργειακή κλάση
Ε
Επίπεδα
3
Κουζίνες
3
Σαλόνια
3
Μπάνια
3
WC
1
Κατάσταση
Χρήζει Ανακαίνισης
Χρήση
Εξοχικό, Επενδυτικό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Φοιτητικό, Tουριστική ενοικίαση
Επιπλέον
Νεοκλασικό

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο τη θάλασσα (μ.): 200
  • Playroom
  • Αποθήκη
  • Βεράντα
  • Γωνιακό
  • Διαμπερές
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 660 τ.μ.